top of page
77265462_2809427272422900_19494901438952

TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJU NAMS

|

Vieta, kur atnākt Mājās, Sirdī

mēnessgaismas nams
64390147_2503226273043003_64538474593313

TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJU NAMS

Trīspadsmit Sapņotāju nams ir mājas mūsu mistēriju skolai - Thirteen Dreamers / Mystery School. Tā ir prakses vieta, kur sevi izzināt visdziļākajā esībā, atvērt un disciplinēti pilnveidot.

 

Vieta, kur aizvien dziļāk un dziļāk apjaust un izprast Svēto sevī un apkārtesošajā, lai pēc tam nestu Sirds Gaismu tajā vidē, kurā atrodamies. Te gatavo Gaismas nesējus un Bezgalības Sargātājus.

 

Thirteen Dreamers / Mystery School iedvesmotāja ir Augu mistiķe ININ NINI, M O O N L I G H T tribe by ININ NINI un citi iedvesmas Meistari.

Trīspadsmit Sapņotāju Nams ir vieta, kurā top izzinātas visdziļākās Visuma mistērijas. Tā ir vieta, kur vienkopus satek visdažādākās tradīcijas un ceļi, kas visi ved uz Vienu — uz Dievišķā piedzīvošanu un apziņu.

Šajā namā mīt Gaismas Nesēju Skola - mācību un pieredzes apmaiņas vieta tiem, kuri vēlas ienest Mīlestības pilnas pārmaiņas tieši tajā vidē, sfērā, kur mīt un darbojas.

Līdztekus šim kodolam še noris nodarbības, lekcijas, mistērijas, terapijas un sanākšanas sevis dziļākai izziņai un spēcināšanai.

​Mēs atrodamies pašā Rīgas sirdī - Stabu ielas 18 bēniņos.

pasniedzēji

PASNIEDZĒJI

—  Name, Title

ININ NINI

Es, ININ NINI, esmu mācījusies dziedinājuma spēku no Augiem - Skolotājiem tuvās un tālās zemēs. Mani Skolotāji ir Vībotne, Tabaka, Ayahuasca, Lotoss un vēl citi Svētie Augi. Senču viedumu un pasaku spēku esmu izzinājusi pie vienas no spēcīgākajām mūslaiku modinātājbalsīm Dr. Klarisas Pinkolas Estesas, autores grāmatai "Sievietes, kas skrien ar vilkiem".

 

Sapņošanas, vīziju, transa stāvokļus un cilšu dejas no džungļu medicīnas vīriem un sievām, jā, arī no sapņu šamaņa Roberta Mosa. Dvēseles koučingu (atbalstu cilvēka Dvēselei mūža garumā, izejot visas iniciācijas jeb pārejas posmus no dzimšanas līdz aiziešanai) Misticisma skolā un Garīgajā Seminārā ASV. 

 

Bet galvenokārt - pati no sevis, velkot ārā visu seno, īsto, savējo. Tieši tāpat, kā darīsi tu manā atbalstā.

 

Es strādāju ar nozīmīgām lietām, kas griež šo pasauli. Viens no strādāšanas veidiem ir runāt par to, par ko citi nerunā. Otrs - lūgt palīgā Augus - Skolotājus. Jo vārds iedarbina, vārds iekustina, palīdz tev atcerēties to, ko tu jau dziļi sevī, iekšienē zini. Un Augi, Māte Daba palīdz iztīrīt visu lieko un atvērt jaunai eksistencei. 

 

Un es ļoti vēlos satikt tevi, tieši tevi ar visām tavām bailēm, ilgām, gribu, slinkumu, aizrautību. Taču visgalvenokārt - ar tavu Gaismu un Mīlestību.

 

13 kontakti
bottom of page