top of page

Vīriešiem

∞ lietas, kuras mēs nezinājām par

/

VĪRIEŠIEM

/

∞.

Vīrieši cieš no šī laikmeta ārprāta – stresa, iedomātajām karjerām, patērētāju kultūras, atsvešinātības, dzimumu nevienlīdzības, dvēseles un gara atšķeltības tieši tāpat kā sievietes. Tikai viņiem ir iemācīts neraudāt un par to nerunāt, tāpēc daudzi no viņiem nežēlīgi un vientuļi sadeg ar visu savu skaistumu un potenciālu tā arī nebilduši ne vārda – pat saviem tuvākajiem.

∞.

Vīrieša ejakulācija nenozīmē automātisku orgasmu. Pasaulē ir daudz vīriešu, kuri orgasma vietā vienkārši “atvieglojas” – izdala sekrētu. Tikai viņiem par to ir vēl grūtāk runāt kā sievietēm – jo bieži viņiem pat nav ne jausmas “kā varētu būt just reibinoši un pa īstam”. Sievietes ir saglabājušas savu intuitīvo senlaiku atmiņu par šiem gaismas viļņiem – orgasmiem. Un cenšas šo sapņojumu atkal atgūt. Taču vīriešiem šī atmiņa ir izsvēpēta un lielākoties arī sievietes nespēj palīdzēt, jo ir pilnīgi pārliecinātas, ka “beigt” tas ir tas pats, kas “just orgasmu”.

∞.

Vīrietim baudas punkts – līdzinieks sievietes klitoram atrodas ānusā. Ņemot vērā mūsdienu dīvaino attieksmi pret ķermeni – pret to, kas ir skaists, kas neglīts, kas tīrs, kas netīrs, vīriešiem palūgt, lai pieskaras (lasi – tiek līdz) viņu baudas vietai ir vēl grūtāk kā sievietei. Tas prasa lielu uzticību, intimitāti vai abpusēju uzbudinājuma reibumu, kad pazūd robežas un viss ir atļauts. Vieglāk visas par “perversām” padarītās lietas darīt slepus vai burtiski perversā gaisotnē – piemēram, ar maukām, kur nav nepieciešama emocionāla atkailināšanās.

∞.

Sieviete var negribēt, bet sevi iešūpot mīlējoties. Viņai tiks dots laiks, jo viņas briedums vizuāli nav tik redzams, neredzams. Sievietes uzbudināšana ir daļa no mūsu prātos iekonstruētās “iekarošanas”. Savukārt neerektēts vīrietis un tāds, kuram “nestāv vienmēr un visur” vai kurš pārāk ātri zaudē kontroli pār sevi, gandrīz automātiski ir pazemojošs stāvoklis – abiem.

∞.

Vīrietim ir savs attīstības ceļš – vīrietis “nav gatavs” tūlīt un tagad pēc pirmās mīlēšanās – tieši tāpat kā sieviete. Viņš veidojas, viņš top, viņam vajag laiku. Vien pasaulei ir grūti pieņemt visu, kas nav nopērkams lielveikalā tūlīt un tagad un vēl par izdevīgu cenu. Vīrietis ir:

Bruņinieks – patiess vīrietis pazīst robežas, racionālo, pašaizliecību, disciplīnu, centrēšanos, respektu, savu iekāri.  Un tomēr tas nav viss.

Viedais – viņā mīt intuīcija un spēja ieraudzīt smalko, trauslo tāpat kā sievietē.  Un tomēr tas nav viss.

Mīlētājs – sevis, citu, sievietes. Viņa mīlestība ir maiga un ķermenis vēlas ne vien iekarot, grūst, plēst un beigt, bet arī saņemt maigumu, ļauties, paļauties, izplūst. Un tomēr tas nav viss.

Ķēniņš – viņš spēj apvienot, savaldīt, uzziedināt vienā sevī gan bruņinieku, gan viedo, gan mīlētāju. Viņš izprot savu varu un spēj ar to apieties.

Vīrieša uzdevums ir atpazīt, iepazīt un iemīlēt katru savu puzles gabaliņu, pēc tam integrējot vienā veselumā. Ignorējot bruņinieku, mīlētāju, viedo – kādu no savas vīrišķības aspektiem – rodas kroplīga, sāpīga vīrišķība.

Taču pasaule vīrietim nav gatava dot laiku.

∞.

Vīrietis mīl. Trausli, muļķīgi, maigi, ilgojoties, tiecoties, sapņojot, lidojot. Un vīrietis mīl tumši, iekārojot, iekarojot, aizstāvot, izcīnot. Viņā divu spēku savienība – tumšais un gaišais – ir tikpat aktuāla kā sievietē. Taču sievietes to bieži nevēlas redzēt un pieļaut, jo tas nozīmētu arī pašām saņemties un saprast, ka viņas nav gatavas un nopērkamas lielveikalā. Tas nozīmētu arī sievietēm iepazīt un akceptēt visus savus būtības slāņus. Tas nozīmētu sievietēm saprast savu spēku.

∞.

Vīrietis top no sievietes. Un sieviete no vīrieša. Un tā bezgalīgi. Neviens te nav vainīgs, taču visi ir atbildīgi.

12 views0 comments

Recent Posts

See All

Pērkons

Comments


bottom of page