top of page

Smaržīgā

Pumpuri un asni, saknītes un lapiņas, ziedi, ziedu vidiņi, miza un pirmā zāle. Vai zini, kāpēc viss plaukst un pumpurojas? Lai uzziedinātu tavu maksti, vagīnu un peni vistiešākajā šī vārda nozīmē.

Visu to saplaukušo burtiski ir jāņem un smaržīgi pagatavotu jālej virsū, jāsmērē, jāpaijā uz kaunuma lūpām, klitora un pat makstī iekšpusē – ziedūdeņu, zieduvannu, maiga tvaika veidā. Vai jāieper sevi visgruntīgākajā latviešu pirtī.

Te nu tā ir – BUD BLOOM BLOSSOM pirmā pamācība intīmajā kopšanā.

Lēdijām šoreiz priekšroka. Jo kurš gan teica, ka mūsu maigākās ādas, krokas, izliekumi neprasa tādu pašu uzmanību un lološanu kā degungals, lūpas vai acu plakstiņi?

Iesākt var palēnām – kaut ar muguru, vēderu un pleciem. Iesākt var pirtī, kur kailu ķermeni noper ar jasmīnu, ābeļziedu, ceriņziedu, liepas, ievas, akācijas, pīlādža, kastaņa, apses, oša vai pūpolkoka slotu. Kurš pirmais plaukst, to ņem – šos vai to pašu smaržīgo alksni, ozolu, kļavu, bērzu, vīksnu vai lazdu. Vai no ziemas miega modušos sausserdi, priedi un egli, kas, pareizi sagatavoti, telpu piepilda ar ārkārtīgi spēcīgām ēteriskajām eļļām, kas iegriež tavu vagīnu, tavu lejas gaismu mutulī.

Liepa atnesīs blīvu, uzmundrinošu enerģiju, kas izvīsies cauri ķermenim, līdz pat klēpim un iedegs to, atmodinās. Ābele uzjundīs jutīgumu, ļaus niansētāk mīlēties, izmīlēties. Jasmīns un ceriņi atbrīvos, ieslidinās, liks iekšēji dejot pirms mīlēšanās.

Katrs ar savu īpašo dvēseli, dullie, piesātinātie augi, šķiet, tomēr visi kalpo vienam – atver mūs mīlestībai. Gan fiziskai, gan garīgai. Taujā pēc mīlestības pirtniekam – vieds un dziļš pērējs zinās, ar kuru slotiņu, kurā vietā tev vajag pieskarties.

Nākamais rituāls – uzpūst makstij siltu, smaržīgu elpu.  Citās tautās to dēvē par Bajos (ba-hoes), korejiešu medicīnā par chai-yok. Mūsdienu civilizācija saka primitīvi – vaginālā tvaika vanna. Es saukšu to par smaržīgu puķu dvašu, kas palīdz uzturēt klēpi auglīgu.  Rituāls ir vienkāršs un veicams pāris reizes gadā – viens mēnesi pirms vasaras saulgriežiem, otrs ziemas saulgriežos.

Te nu nāk ziedēšanas recepte:

1.    Krēsls

Vissarežģītākā daļa būs sameklēt no dabīga materiāla darinātu krēslu ar caurumu vidū. Visskaistāk būtu, ja šo maģisko caurumu pašā krēsla viducī tev palīdzētu pagatavot kādas stipras, mīļas rokas.

2.    Seģene

Nākamais uzdevums būs sameklēt dabīga materiāla seģenes – runā, ka kaņepju audums darot maģiskas lietas. Taču tu droši vari izmantot vilnu vai kokvilnu. Galvenais – dabīgu un elpojošu.

3.    Dzelzs katliņš

Atrodi dzelzs katliņu, kurā iespējams ietilpināt 4 krūzes ūdens.

4.    Pumpuri, ziedi, asni

Ņem ziedus pēc savas izjūtas un izvēles – taču pirms lietošanas vēlreiz sameklē un pārlasi to iedarbību, uzklausi kādas zāļu tantiņas vai pirtnieka padomu. Atceries, ka tavas ziedlapiņas tur ir sevišķi maigas un šis tas var būt par asu. Visskaistāk šajā laikā būtu izmantot sauju agrā pavasarī ievāktu bērzu vai priežu pumpuru. Kad ienāksies, tad ķer ciet pīlādža lapas un liepu ziedus. Der kumelītes, klinģerītes, rožu un ķiršu pumpuri, ārstniecības alteja, raudene un rozmarīns.

Instrukcija:

  1. Novelc biksītes, uzvelc garus svārkus, paņem savu mīļāko grāmatu vai uzliec jūtamāko dziesmu. Novieto savu maģisko krēslu un seģenes sev patīkamākajā vietā.

  2. Uzvāri aptuveni 4 litrus ūdens kopā ar vienu glāzi tevis savāktajiem pumpuriem, zālītēm, ziedlapiņām. Atstāj ievilkties 5 minūtes.

  3. Novieto katliņu zem ziedēšanas krēsla.

  4. Pārbaudi tvaiku – vislabāk ar apakšdelmu. Atceries, ka tava puķe ir ļoti jutīga, tāpēc uzmanies un neapplaucē to. Nesēdies tvaikam virsū un nepaver savas ziedlapiņas, pirms esi pārliecinājusies, ka tvaiks ir tev patīkamā temperaturā.

  5. Apsēdies un izveido sev apkārt krēslam tādu kā nojumīti – savijot svārkus un seģeni, kas neļaus tvaikam plūst ārā citviet.

  6. Uzliec uz pleciem otru seģeni. Sēdi ietīta siltumā un smaržās 20 – 30 minūtes.

  7. Pēc procedūras dodies siltumā, gultā atpūsties. Izsapņo skaistus sapņus. Pēcāk vari sevi paijāt un ļaut maigumu izjust arī otram.

Lej pumpurus un ziedus vannā, spraud matos, lai smaržo. Ēd tos pēc pusdienām un uzziedi iekšēji – caur taviem dzīvajiem, liesmošajiem ķermeņa šķidrumiem. Vai vienkārši skaties, skaties, acis nenovērsusi, kā bites un taureņi aplido smaržīgākos ziedkausiņus. Un zini, ka tu pati esi tāda puķe – ar lapiņām, kas prasa svaigu rasu, ar pumpuru, kas briest.

Johaidī, cik tu esi skaista!

p.s. Šis ir mans, pieredzē balstīts ziedēšanas rituals, ko piekopj daudzviet pasaulē. Pirms izmēģināt, esi gudra un pameklē vēl informāciju vai iztaujā savu ārstu. Es vēlos tev pavert iedvesmu, taču lūdzu, lai esi uzmanīga un atbildīga. Paldies!

13 views0 comments

Recent Posts

See All

Pērkons

Comments


bottom of page