top of page

Slapjums

Tad, kad to dara, viss iekšā kļūst mitrs. Tu saplūsti tikai vienā vietā, vienā kustībā, otra iekšā. Tad, kad to dara, tad viss pazūd, viss paliek nekas un otrādi. Tas ir absolūts mirklis. Bieži ar to viss sākas. Bieži tas pats ir viss un neko vairāk nevajag. Un šo mirkli dēvē par skūpstu.

Viņi saka, ka nezina, kad “radies” skūpsts, kad cilvēki pirmo reizi sākuši viens otram pieskarties ar lūpām un mēles galiņiem. Iesākumu iesākumos gan skūpstu tā neviens nesauca. Pirmo reizi lūpu saskaršanās minēta Vēdiskajos rakstos, kur gan skaisti tiek stāstīts par “laizīšanu” un “lūpu mitruma dzeršanu”. Lai viņi, vēstures šķetinātāji, saka ko grib. Es ticu, ka skūpsts vienmēr ir mums bijis, ka tā ir viena no fundamentālajām mīlestības mirdzēšanas formām.

Tas nav tikai veids, kā mēs izgaršojam viens otra ģenētisko potenciālu un partnera piemērotību pēcnācēju radīšanai. Kaut arī šis ir viens no uzticamākajiem testiem, pēc kā pateikt dziļu instinktu līmenī – tīk manam ķermenim un garam šis vai baida, būs šis labs bērnu tēvs vai māte, uzticams partneris, vai nebūs. Tas nav tikai veids, kā ieiet otrā “mazliet”, ne pa īstam – testējot vēl pirms seksuāla akta. Tas nav TIKAI un nekad nav bijis.

Ir lūpu pieskārieni, ar kuriem mēs aijājam savus radiniekus, mazuļus, tantes un darba kolēģus. Ir skūpsti, kas apliecina cieņu. Ir skūpsti- anekdotes, ko var vērot pa televizoru – kā bučojas Ziemeļkorejas vadoņi. Un ir dziļie un vēl dziļākie skūpsti – uz vienām lūpām, uz otrām, paslēptajām. Protams, neapšaubāmi. Arī peņiem apvītas lūpas ir skūpsti. Ir izgaršotas kūkas, saldējums. Ir izdziedātas dziesmas, kuru laikā vienas lūpas iedarbina otras – lielākās. Visbeidzot ir tie mutes pieskārieni, kas karstumā pārtop par kodieniem, plēsieniem, sūcieniem.

Skūpsts ir, ai, cik ļoti mīlestību simbolizējošs. Tam ir tik daudzas intensitātes, tik daudz nianšu. No bērna nevainīgas mīlestības līdz pieauguša cilvēka vēlmei aizmirsties vai pat nodarīt pāri. Var būt pirmais, pat tikai attālais, nenotikušais skūpsts, ko neaizmirst visu dzīvi. Un ir tādi dziļie, intensīvie skūpsti, kurus izmet no sevis tūdaļ pēc mīlēšanās.

Lai vai kā, brīdis, kad vienkāršs skūpsts pārtop par mīlēšanos, ir tas, kad mutē ielīst slapjums. Abām lūpām – gan vagīnai, gan tavai mutei ir raksturīgs viens. Tu esi gatavs tad, kad parādās, veļas, ieplūst mitrums, slidenums. Tu esi gatavs radīt – svinēt mīlestību, uzburt bērnu, orgasma laikā piedzīvot gaismu.

Pats interesantākais – slapjums var arī nebūt fizisks. Tas ir arī garīgs – tā ir gatavība atdoties, savīties. Fizisko var aizstāt ar izcilu lubrikantu. Bet garīgo slapjumu neapmānīsi.

Tāpēc, nākamreiz, kad skūpstoties kļūsi iekšēji vai ārēji slapjš, zini, ka tavs ķermenis, tu pats esi gatavs būt. Radītājs. Jebkam.

#budbloomblossom #kissing #budbloomblossom #ineseapseapsīte #skūpsts

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Pērkons

bottom of page