top of page

Saviļņojums

“Pirmkārt, manas sajūtas koncentrējās uz dzimumorgānu rajonu, tad viļņveidīgi pārņem visu ķermeni. Es kļūstu par savām sajūtām. Es esmu ļoti jutīga. Dažreiz rodas vēlēšanās dziedāt – it kā sajūtas būtu sasniegušas manas balss saites un liek tām vibrēt tonī, kas man vēl jāatklāj. Pārņem brīnišķīga sajūta, ka esmu daļa no kā kopīga. Šo sajūtu ir grūti aprakstīt. Jūtu elektrību plūstam cauri visam ķermenim, pārdzīvoju intensīvu ķermeņa un prāta vienību ar partneri. Šāda veida orgasms man nozīmē lēcienu nezināmajā. Sajūta, it kā es kāptu kalnā! Tas viss notiek manā galvā, kura pārplūst ar emocijām un liek nezaudēt emocionālo kontaktu un tuvību ar vīrieti, ar kuru esmu kopā. Orgasms ir gaismas izjūta. Šī gaisma nāk no vīrieša galvas un ieplūst manā, un es sāku izstarot gaismu. Tā pārņem visu ķermeni. Mani apžilbina spožais starojums, kas nāk no vietas, kas atrodas aiz acīm. Es vairs neko nedzirdu, neko nejūtu, bet katra ķermeņa daļa sāk dejot, katra pora kļūst par starojuma avotu.”Šeira Haites, 1977. gads

Mans vārds ir Inese Indane un šis ir mans blogs par gaismu, par plaukumu, par ziedēšanu un smaržošanu. Par ķermeņa, gara, dvēseles, ideju, tevis uzplaukšanu pumpurā, ziedlapās, smaržīgos čemuros. Tā būs mana un tava sarunu istaba, kur es tev uzdošu jautājumus, stāstīšu, ko esmu redzējusi, jutusi, sadzirdējusi. Un tu man stāstīsi, kā jūties, ko vēlies, par ko sapņo, ko gribi. Un kas esi.

Tā būs ilga, bezgalīga, skaista saruna, kurā mēs gan smiesimies, čukstēsim, skaļi kliegsim, gan bišķi paraudāsim, gan jutīsim taureņus vēderā, gan aizrausimies un varbūt pat mazliet no citiem atrausimies. Galu gala mēs kopā kaut ko radīsim – ko tveramu un netveramu, taustāmu un netaustāmu.

Es apzināti sāku ar pašu, pašu galveno – ar gaismu, ar mirdzumu, ar to, kas ikdienas dzīvo tevī, bet īpašos, pavisam īpašos brīžos uzplaukst, uzmirdz, izgaismo visu tev apkārt. Varbūt, ka vēl nekad šī gaisma tevī nav tā pa īstam uzzaigojusi. Varbūt, ka kādreiz, kādreiz tā bija, bet tad pazuda. Bet varbūt tu to piedzīvo tieši tagad.

Jā, šis ir blogs par orgasmu, bet tu jau saproti, ka tas ir vien vārds, kas ietver arī visu Pirms un Pēc – tavu piedzimšanu, pirmo skūpstu, tavus radošos uzplūdus – gleznošanu, dziedāšanu, smieklus, ieskatīšanos savam otram acīs, zvaigžņu vērošanu, visu. Grieķu valodā vārds orgasms nozīmē saviļņojums. Jā, šis ir stāsts par saviļņojumu, par dzīvu, ļoti īstu tevi.

Un tad nu es tev te stāvu, un jautāju – kādu vārdu tu dotu tam saviļnojumam, tai gaismai, ko mēdz dēvēt par orgasmu?

Atbildi man ar vārdiem, bildēm, dziesām, video – vienalga, kā.

18 views0 comments

Recent Posts

See All

Opmerkingen


bottom of page