top of page

Lielās atbildes

LIELĀS ATBILDES

1.

Un te nāk atbilde.

A jau dara pašu svarīgāko – līdz sīkākajai niansei, elpas vilcienam iztēlojas, ko un kā viņa vēlas.

Un kādu dienu tas pārvērtīsies par realitāti. Ar B vai varbūt kādu citu – C vai D vīrieti. Jo var gadīties, ka B patiešām ir “akls” kā teica kāds no bloga komentētājiem.

Taču tikpat labi var būt, ka mainoties pašai A, iepazīstot un parādot savu īsto dabu, savus dziļumus, iztaustot un izglāstot sevi, nebaidoties no spontanitātes, dzīvīguma, dzīves – pasaule mainīsies, ai, kā mainīsies.

Pirms B (vai C, vai D) būs ienācis pa durvīm, viņam īsziņā būs atnākusi bilde ar kailu A krūtsgalu. Vai kaunuma lūpu stūrīti, vai lūpām un zobu šķirbiņu. Vai tekstu aptuveni šādu – mana roka ilgojas aptvert tavu peni. Mani mati ilgojas slidēt pa tavām kājām. Uz augšu un uz leju. Uz augšu un uz leju. Es esmu dzīva, pulsejoša, sulojoša.

Pirms B (vai C, vai D) būs ienācis pa durvīm, A būs izlējusi uz papīra krāsu un izgleznojusi no savām dzīlēm ziedus, salūtu un gaismas. Viņa būs izdziedājusies savā balsī vai nebalsī, jo tas ir licis viņas mutei kustēties un iekustināt arī dzemdi. Viņa būs izdejojusi sevi, tīksminoties par savu ķermeni – īstu, tads kāds viņš ir ar visam bedrītēm un uzkalniem. Kaut vai mazgājot grīdu āfrikāņu vai peru indiāņu dziedājumu ritmos.

A būs jau sevi sākusi mīlēt. Un B (vai C, vai D) atliks tikai pievienoties.

2.

Un te nāk atbilde.

Protams, ka B vēlētos paņemt A. Taču padomājiet, kādu ņigu ņegu kamolu, kūleni, grūdeni esam radījuši B galvā. Viņš vairs nezina, kas ir īsts vīrietis – vai tas ir tas, kurš nāk, iekaro un ņem. Vai tas ir tas, kurš maigi gaida, pavirza sievieti pa priekšu un ļauj viņai izlemt. Kāds ir Vīrietis ar lielo burtu, kādu vīrieti vēlas A? Vai B atbilst A ekspektācijām? Katrs solis – pa labi, pa kreisi, uz priekšu vai atpakaļ viņam nozīmē iespēju kļūdīties, nošaut greizi.

Bet B ļoti patīk A. Viņš ļoti vēlas, lai sāktos viņu stāsts. Tāpēc vinš nedara neko, absolūti neko, jo tikai tā viņš spēj nekļūdīties.

Visas pasaules A, A, A, A, A, vai jūs zināt, kādu vīrieti vēlaties sev blakus? Vai jūsu bilde ir izzīmēta, izsapņota? Nē, ne jau primitīvi un modelējot vīrieti. Bet saprotot, KĀ es, A, vēlos justies, kā gribu lai mani ņem, pieskaras, uzrunā, noskūpsta?

Vai jūs redzat, kā jūs viņu laizāt, kā pieskaraties, kā smejaties? Vai jūs vispār zināt, ko jūs gribat?

Un te ir ļoti smalka robeža – iedomāties princi baltā zirgā un gaidīt šādu šablonu atjājam. Nav tas pats, kas zināt, ko tev patiesībā vajag.

Kas ir tas, ko tev, A, vajag? Kas liek TEV justies īpašai, trakai, dziļai, plūstošai?

Kad A zinās, ko pati vēlas, dziļi, dziļi dziļumos. Un B atliks tikai pievienoties.

3 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page