top of page

Ā – āāā

Iesākumā bija vārds.

Iesākumā bija skaņa, kas ievibrēja Visumu. Skaļa ieelpa, izelpa, vaids, gārdziens, elsas, kunksti. Mīlēšanās, drāšanās, uzbudinājuma skaņas, kas pāraug vārdos, teikumos, čukstos, kas pāraug sapņos, stāstos un vīzijās, kurās, turpat, mīlējoties, viņi dalās, viņi papildina viens otru, viņi attīsta savus čukstētos stāstus un visbeidzot beidz.

Pilna istaba sapņu, vīziju, pat, ja mazliet neķītru un dzīvē nekad nerealizētu. Dalīšanās šajos sapņos un uzbudinājums vienam no otra pateiktā, iedomātā ir apliecinājums – kopā iespējams radīt ne tikai mirkļus vai bērnus. Kopā var izsapņot visu, jebko. Ne velti orgasma laikā izteikta vēlme, vēlēšanās, vizualizācija piepildās. Tas ir kā gala apliecinājums – tas, ko jūs radāt, apmainoties ar enerģijām, ar dzīvības sulām, tam ir tik milzīgs spēks. Ka tas var mainīt notikumu gaitu, veidot jaunu realitāti.

Tas viss sākas ar vienu ieelpu un izelpas vaidu.

Skaņa ir enerģija, tas ir vilnis, kas iekustina lietas. Uzbudinājuma skaņas ir tīra seksuāla enerģija. Kad tu elso, kad tu izliedz – āāā, ooo, ahhhh, ohhhh, mmmm. Mīlējoties gandrīz skandinot mistisko vārdo Om, ko patiesībā tā arī izrunā – ahhhh-ohhhh-mmmm. Tavs ķermenis piepildās ar dziļu, ak, Dievs, cik sulīgu enerģiju, visa telpa pulsē šajā enerģijā, dzīvībā.

Sievietes vaidi uzbudina vīrieti – tas raksturīgs visiem primātiem un te nu nekur tālu neesam tikuši. Jo vairāk sieviete vaid, jo vairāk viņas nestā vibrācija atbalsojas vīrietī un liek viņam beigt. Sievietes vairāk neklaigā (ar retiem izņēmumiem), lai pievilinātu vīrieti, taču viņas ir tās, kuras mīlējoties vaid daudz vairāk, uzkurinot sevi un otru. Šis skaņas virbācijas spēks ir milzīgs – tas uzrunā gan dievišķo, gan dzīvniecisko mūsos, vienkārši nobliež pēc pilnas programmas. Un te nu ir izvēle – vai audzēt, kopt, izsmalcināti lolot šo instrumentu. Vai pliekani izmantot melojot un mānoties, lai patiesībā liegtu sev iespēju pieredzēt brīnumu – ko ir iespējams darīt ļoti viegli un esmu pārliecināta – lielākā daļa sieviešu tā arī ir darījušas.

Jā, daudzas mēs izmantojam savu skaņas vilni gadījumos, kad vēlamies, lai vīrietis ātrāk beidz. Mīts par tēlotajiem orgasmiem ir fakts – daudzas sievietes tēlo skaļus, brāzmainus orgasmus ne tikai tāpēc, lai neaizvainotu otru vai pašas netaptu nosodītas par aseksualitāti. Ne tikai tāpēc. Bet arī tāpēc, ka pats akts viņām ir apnicis vai nodara sāpes. Bieži abi divi papildinošā kārtībā. Un viņas zina – elsojot viņas stimulēs vīrieti, stimulēs un kurbulēs, līdz galu galā tā lieta būs darīta. Ātrāk. Un cauri.

Labākajā no šiem gadījumiem sievietes ir uzķērušas, ka mērķtiecīga savas elpas vadīšana, apzināšanās, spēj uzbudināt viņu ķermeņus pat, ja negribas, nepatīk, neuzrunā otrs. Vaidēšana palīdz elpot dziļi – ir jāievelk un jāizpūš kopā ar kunkstu vai vaidu vai kliedzienu. A – ĀĀ, A – ĀĀ. Skaņa ir vibrācija un tā pamazām, palēnām ieskandina arī tavu ķermeni. Taču arī šajā gadījumā tā ir un paliek masturbācija. Jo tu esi sasodīti viens, bez sarunas, bez vārdiem, bez saziņas ar otru.

Tik daudzi un daudzas no mums izvēlas neiedziļināties savās seksuālajās attiecībās, pieņemot esošo par nemaināmu realitāti. Vai dzirdat cik absurdi tas skan – mēs izvēlamies neiedziļināties brīžos, notikumos, kur burtiski plūst transformējoša enerģija, kur pukst dzīvība, būtība.

Lai neaizvainotu, lai neaizbiedētu, lai neizjauktu. Domājot, ka mēs neesam pelnījušas, ka tas nav iespējams vai, ka vaina ir mūsos – kaut kas nav kārtībā, kaut kas nav kārtībā. Mēs mīlējamies, apmierinot otru, izdabājot otram. Turklāt lielākajā daļā gadījumu nemaz otram to nepasakot – jo ir pārāk smagi par to runāt. Pārāk smagi runāt par visa kodolu, enerģijas apmaiņu, to, kāpēc jūs patiesībā abi esat kopā. Padomājiet mazliet par to. Vai tas ir patiess devums, ziedojums otram? Jeb mežonīgs egoisms un slinkums just dzīvi.

Tava elpa, dvaša, dzīvības apliecinājums.

Tu vari ar to radīt. Pa īstam. Un vari arī tēlot, ka radi.

Visu mūžu.

Tēlot, ka dzīvo. Tēlot, ka piedzīvo.

4 views0 comments

Recent Posts

See All

Pērkons

Comentarios


bottom of page