top of page
KAKAO_edited.jpg

TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJI

|

Dievu Augu Stāsti

ar ININ NINI

PAR GRĀMATU

Grāmatas TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJI / Dievu Augu Stāsti nodoms ir paskatīties uz Augu pasauli ar citādākām acīm. Tā rosina pašiem izzināt pasaules Augu tradīcijas, lai no cita skatu punkta paraudzītos uz savu spēkpilno mantojumu. Tie ir personīgi sastapšanās stāsti ar Augu Dvēselēm, kuru aicinājums ir mainīt Rietumniecisko pasaules uzskatu, kurā Dabai ir atņemta Dvēsele un Apziņa.

 

Grāmata tapusi Dvēseles svētceļojumu laikā dažādās Debespusēs - Dievidamerikas džungļos, Ziemeļu mežos, Austrumu tempļos, Rietumu stepēs. To rosinājušas un palīdzējušas veidot nepastarpināta pieredze un darbs šamaniskajās ceremonijās, kā arī sarunas un mācības ar

šamaņiem un viedajiem dažādās pasaules malās. Daudzviet aizliegti, citviet loloti kā visspēcīgākās zāles, Dievu Augi ir šīs grāmatas ceļojumu pamats.

 

Zemes Mātes Ayahuasca, Debesu Svētās Sēnes, Ziemeļu Vībotne, Austrumu Lotoss - tie ir tikai daži no Augu mistiķes ININ NINI satiktajiem Augiem Skolotājiem, kuru stāsti aicina atkalsatikties un savienoties ar Zemes spēku. Šī grāmata ir radīta, lai dziedinātu Sirdi un atgrieztu pie Pirmsākuma. 

EŅĢEĻTAURE
KADIĶIS
BOBINSANA
AYAHUASCA
LOTOSS
KAŅEPE
NINOS SANTOS
TABAKA
VĪBOTNE
SAN PEDRO
MUŠMIRE
PALO SANTO
KAKAO

AUTORI

“Šis Visums aug, un tā sarežģītība, niansētība un izdoma arīdzan. Augi ir daudz tuvāk pirmsākumiem nekā mēs, ļaudis. Daudz lielākā savienojumā ar Māti Zemi. Augiem ir piekļuve tīrai, skaidrai, nesabojātai un tulkojumā nepazudušai apziņai. Tieši to viņi mums māca – tīrību, savienojumu, būšanu”, tā par savu pieredzi grāmatā stāsta pati ININ NINI.

 

Grāmatas TRĪSPADSMIT SAPŅOTĀJI līdzautore ir fotogrāfe Inga Plūme, kas spēcīgās fotogrāfijās iemiesojusi cilvēku sejas, kuros virmo Augu spēks. Fotogrāfijas redzamie ļaudis ir tie, kuri iedrošinājušies iet citādāku sevis izziņas ceļu, ceremoniālā veidā strādājot un mācoties no Augiem. 

 

Grāmatā redzamās zīmes ir ININ NINI pašas sakrālais vīziju redzējums par katra Auga Dvēseli. Dizaina autore ir māksliniece Everita Upeniece.

IMG_4965.jpg

ININ NINI

|

stāsti un zīmes

IMG_4869.jpg

INGA PLŪME

|

fotogrāfijas

IMG_4985.jpg

EVERITA UPENIECE

|

dizains

bottom of page