top of page
ROZE-galerija.png

BRĪNUMSKAISTĀ

|

Sievietes iniciācijas ceļš

ar ININ NINI

PAR GRĀMATU

SAMTENE-2.png

BRĪNUMSKAISTĀ ir aicinājums sievietei – atsaucies dziļumiem! Ir pienācis laiks kļūt pilnai, atvērties citai būšanai, citai sevis mīlēšanai un cienīšanai, izprast un izjust savu sievišķo spēku, atvērties Mīlestībai, dziedēt rētas, nokratīt lieko, mācīties likt robežas un arī nesēdēt baiļu būrī – tas ir šo mistēriju uzdevums.

 

Deviņi mistikas un dziedinājuma caurvīti stāsti par Sievietes iniciācijas ceļu – taku pašai pie sevis. Ceļš dziļumā un izjustā, spēkpilnā esībā. Izzinot savu miesu, dvēseli, sirdi, prātu. Sievišķo spēku sevī. 

 

Mācības ar deviņiem Brīnumaugiem – Vībotni, Rozi, Vīraku, Samteni, Lazdu, Ugunspuķi, Kadiķi, Ozola Sūnām un Dzintaru. Senas pasakas, Dievu un Dieviešu mīti, meditācijas, dvēseles prakses un patiesa mistēriju pieredze.

Kā tapa BRĪNUMSKAISTĀ?

 

Šis Sievietes Iniciācijas Ceļš tapis, pateicoties daudziem, daudziem klātienes mācību apļiem. To veidojušas ININ NINI zināšanas un darbs, apvienojumā ar reālu cilvēku procesiem, kuri gājuši šai iniciācijai cauri vairāku mēnešu un pat gadu garumā. Šī ceļa pamatā ir seno ritu zināšanas - tas, kā iniciācija noritējusi gadu tūkstošiem slepenās mistiķu kopienās. Un to papildina izpratne par Tavām - mūsdienu sievietes vajadzībām.

AUTORI

ININ NINI

|

stāsti un zīmes

JUSTĪNE VILKAUŠA

|

bildes

bottom of page