top of page
OZOLA-SUNA-3_edited_edited.jpg

BRĪNUMSKAISTĀ

|

Sievietes Iniciācijas Ceļš

ar ININ NINI

OZOLA-SUNA-2.png

Tava Daba un Dvēsele ir neatkārtojama. Tās uzziedēšana un tava nostāšanās Spēkā ir vienreizējs, īpašs notikums. Pasaulei Tu esi ļoti nepieciešama, sev tu esi ļoti vajadzīga. Ja katra no mums piecelsies savā Varenumā, tad šai Pasaulei, Mātei Zemei ir cerība. 

Tavs miers, paļāvība, prieks, smaids, īstums, godīgums, daiļums, spēlīgums un dzīvīgums - tam atveroties, Tava dzīve iegūst to patieso skanējumu, kas nepieciešams, lai piepildītu Tavu dzīves uzdevumu.

AUDIO MISTĒRIJU CIKLS

DEVIŅAS MAĢISKAS MISTĒRIJAS
DZIĻAS MEDITĀCIJAS
DVĒSELES UN ĶERMEŅA PRAKSES
LASĀMGRĀMATA
AUGU ALĶĪMIJA
ĪPAŠI RADĪTA MŪZIKA

audio mistērju cikls
grāmata
GRAMATA-1-SCAN-pgariezta.jpg

GRĀMATA

BRĪNUMSKAISTĀ ir aicinājums sievietei – atsaucies dziļumiem! Ir pienācis laiks kļūt pilnai, atvērties citai būšanai, citai sevis mīlēšanai un cienīšanai, izprast un izjust savu sievišķo spēku, atvērties Mīlestībai, dziedēt rētas, nokratīt lieko, mācīties likt robežas un arī nesēdēt baiļu būrī – tas ir šo mistēriju uzdevums.

 

Deviņi mistikas un dziedinājuma caurvīti stāsti par Sievietes iniciācijas ceļu – taku pašai pie sevis. Ceļš dziļumā un izjustā, spēkpilnā esībā. Izzinot savu miesu, dvēseli, sirdi, prātu. Sievišķo spēku sevī. 

 

Mācības ar deviņiem Brīnumaugiem – Vībotni, Rozi, Vīraku, Samteni, Lazdu, Ugunspuķi, Kadiķi, Ozola Sūnām un Dzintaru. Senas pasakas, Dievu un Dieviešu mīti, meditācijas, dvēseles prakses un patiesa mistēriju pieredze.

 

Tā ir BRĪNUMSKAISTĀ.

AUGU LĀDE
Kaste-pagriezta-klasika-2.png

AUGU ALĶĪMIĶA LĀDE

Īpaši sarūpēti, reti un brīnumaini Augi, kas spēcinās Iniciācijas ceļa gājējas, iesaistīs ķermeni, dziedinās Dvēseli un enerģiju.

Izmeklēti, svētu smaržu caurvīti Augi - tējas, ēteriskās eļļas, kvēpeklīši. 

 

Īpaši radīta un personalizēta BRĪNUMSKAISTĀ sapņu un pierakstu klade ar autores ierakstu. Ikkatra no Augu Dvēselēm ir autores ININ NINI dziļi izzināta, ceremonijās un apļos aicināta un svētīta. 

 

Alķīmiķa Augu kastē esošie Augi ir ININ NINI personīgie skolotāji un palīdzēs ceļa gājējām ne tikai transformēties fiziskā līmenī, bet ir īpaši aicināti un uzrunāti atbalstīt enerģētiski un Dvēseliski. 

 

AUGU ALĶĪMIĶA Brīnumu Kastē atrodamie Augi ir rūpīgi vākti, pašu rokām saiņoti, ikkatra Augam pievienota un noklausāma arī smalki aprakstīta lietošanas pamācība.

AUGU ALĶĪMIĶA LĀDES SATURS

video
BS kontakti
bottom of page